Dafina Zeqiri habit me veprimin e fundit ndaj Melindes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Qa din ti”.

Kjo këngë u prit mjaft mirë nga publiku por edhe nga kolegët e saj.

Dafina Zeqiri ishte ajo e cila e ripostoi këtë këngë në story të Instagramit të saj personal dhe nuk vonoi shumë ajo sjell edhe një video duke kënduar këtë këngë.

Kjo na bëri me dije se Dafina Zeqiri dhe Melinda Ademi kanë raporte shumë të mira madje edhe i gëzohen suksesit të njëra-tjetrës./blic