Dafina Zeqiri ‘mbushet’ silikon –  këto foto e vërtetojnë më së miri

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri nga dje kur edhe publikoi bashkëpunimin me Kidën, po komentohet mjaft shumë për tema të ndryshme.

Ani se kënga mori komente jo të pakta pozitive dhe po bënë xhiron e rrjetit sidomos me skenat e nxehta, nuk munguan as komentet e shumta negative.

Por, ajo që bie në sy është se në këtë klip dhe fotot e publikuara si pjesë e projektit Dafina shihet se ka bërë intervenime jo të pakta sidomos në fytyrë.

Sidomos, me mollëza tejet të theksuara, shihet qartë se këngëtarja bukuroshe ka intervenuar në këto pjesë.