Dafina Zeqiri në mbështetje të Adriana Matoshit, ky është reagimi i saj

Aktorja dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, të hënën njoftoi se i është rikthyer sëmundja e tumorit pas nëntë vitesh.

Ky rast i ka prekur të gjithë, madje shumë figura publike kanë reaguar duke i dalë në mbështetje aktores kosovare.

Edhe këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në instagram ku shihet duke e mbajtur një maskë me përshkrimin: “Të duam Adriana”.

Vlen të cekët që Adriana Matoshi ka qenë pjesë e klipit të Dafina Zeqirit në këngën “Duro”.
Me poshtë gjeni reagimin e këngëtares./Reporteri/

Shiko foton: