Web Analytics
BallinaSHOWBIZDafina Zeqiri publikon fotot +16 të projektit të ri

Dafina Zeqiri publikon fotot +16 të projektit të ri

Dafina Zeqiri ka publikuar pamjet e reja të klipit të ri që pritet të dal së shpejti.

“Hajde t’puthi nfaqe” shkruan Dafi në përshkrimin e fotove.

Foto keto që me shumë gjasë mund të jetë edhe titulli i këngës së re.

Joshëse e provokuese, Dafina nuk ngurron të nxjerrë gjoksin në fushë dhe këmbët e saj të gjata./Indeksonline/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit