Dafina Zeqiri sërish inspirohet nga Era Istrefi!

Nuk është hera e parë që këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi, bëhet inspirim për koleget e saj.

Një ndër to duket se është edhe Dafina Zeqiri.

Pasi u inspirua për klipin e këngës “Luje belin”, të cilën e solli në bashkëpunim me Kidën, edhe në projektin që lansoi minuta më parë u shfaq me veshje thuajse të njëjtë si të Eres.

Me veshje ngjyrë neon, të hapur në pjesën e sipërme e gjoksit si dhe tek këmbët duken tejet të ngjashme./Indeksonline/