Dafina Zeqiri shfaqet pa grim teksa argëtohet në shtëpi

Dafina Zeqiri nuk e ka problem të shfaqet e thjeshtë dhe pa grim.

Artistja e njohur ditën e sotme po e kalon në shtëpi ku edhe ka ndarë postime me adhuruesit në Instagram.

Dafina shihet pa pikë grimi në disa pamje bardhë e zi, teksa këndonte e vallëzonte.

Ndryshe, këngëtarja po e shijon suksesin e këngës së fundit “A je pendu” që u lansua vetëm pak ditë më parë./Indeksonline/