Dafina Zeqiri shfrytëzon ditët e karantinës për të punuar në këngët e reja

Dafina nuk po ndalet së punuari këngë të reja as gjatë kësaj periudhe.

Dafina Zeqiri është emër shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare, e cila numëron disa hite në repertorin e saj.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në studio muzikore duke punuar për këngët e reja.

“Gjë e mirë që kam studio dhe producent në karantinën time”, ishin fjalët e Dafinës sipër asaj fotografie.

Për ndryshe, Dafina për momentin ka anuluar gjitha koncertet që kishte në plan për këtë periudhë dhe po qëndron e mbyllur në shtëpi. /Lajmi.net/