Dafina Zeqiri unike si çdo herë, sjell fotosesion të veçantë

Dafina Zeqiri nuk po e ndal punën për asnjë moment, madje ajo ka qenë aktive dhe gjatë peridhuës së pandemisë duke sjellur dy projekte të reja muzikore.

Por, përveç kësaj, Dafina këtë radhë ka realizuar edhe një fotosesion mjaft unik që e ka ndarë me adhuruesit në Instagram.

E veshur në një këmishë të bardhë, grim të theksuar dhe lule të vendosura në kokë, Dafina dukej atra.ktive dhe në formë.

Krahas fotografive Dafina pranoj komete të shumta nga adhuruesit dhe miqt e saj.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit “A je pendu” u publikua vetëm pak ditë me parë dhe erdhi në bashkëpunim me Cricket./Indeksonline/