Dafina Zeqiri unike me paraqitjet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, shquhet për stilin e saj unik në secilën paraqitje.

Ajo përkundër që është krijuse e shumë hiteve, njihet edhe për guximin që ka të eksperimentoj me pamjen si dhe me paraqitjet interesante.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, duke u paraqitur me anë të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet si gjithnjë me një stil mjaft interesant.

Kujtojmë që Duffy, njihet për hitet e shumta që ka sjellë dhe është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare.