Dagz me dedikim të ëmbël për Einxhel, i këndon këtë këngë

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira po vazhdojnë lidhjen e tyre edhe pas Big Brother.

Duke se lidhja e tyre po shkon si mos më mirë duke treguar edhe përmes imazheve për publikun.

Së fundmi Dagz publikoi një video duke kënduar këngën e Ledrit me vargjet se dëshron ta dërgoj në Monaco, duke etiketuar Einxhel që i ksuhtoi këtë postim.

Mirëpo Einxhel thotë se është e lumtur edhe në prishtinë vetëm të jetë me të./InfoKosova/

Shiko videon: