Web Analytics
BallinaSHOWBIZDagz nuk përmbahet, kështu e puth Einxhelin në dasmë para të gjithëve

Dagz nuk përmbahet, kështu e puth Einxhelin në dasmë para të gjithëve

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz morën pjesë në një dasmë mbrëmë.

Nga atje Einxhel publikoi pamje të shumta nga atmosfera.

Ajo ka publikuar edhe një video të mëbël mes saj dhe Dj Dagz.

Aq bukur është dukur Einxhel sa nuk është përmbajtur pa i dhënë puthje./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit