10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Dalin dëshmitë e neverishme: Hitlerit i pëlqente që femrat të bënin...

Dalin dëshmitë e neverishme: Hitlerit i pëlqente që femrat të bënin…

Libri i publikuar nga psikologu Volker Elis Pilgrim tregon se diktatori Adolf Hitler ishte një vrasës serial, i cili kishte probleme gjatë kohës që kryente marrëdhënie.

Në këtë libër është publikuar edhe një dëshmi e rrallë e aktores Marianne Hoppe.

Ajo ka treguar se gjatë kohës që ishin duke parë një film Hitleri kishte filluar të vetë kërnaqej në prani të gjithëve.

Filmi titullohej “Rebeli” dhe fliste për kryengritjen e austriakëve kundër Napoleonit.

Gjatë një momenti në film, kur austriakët po sulmonin trupat franceze, Hitleri nisi të vëtëkërnaqej.

Doja të largohesha.

Ai njeri ishte i frikshëm”,- ka thënë Hoppe.

Një dosje tjetër sekrete zbulon se diktatori gjerman, Adolf Hitler, kishte edhe një sjellje shumë të çudishme gjatë kohës që kryente marrëdhënie.

Studimet e kohës së luftës nga agjencia e inteligjencës amerikane zbulojnë se ai pëlqente “marrëdhëniet me jashtëshqitje”.

Lideri nazist preferonte femrat që e bënin jashtëqitjen, teksa ishin mbi të.

Ky zbulim vjen pak pasi u raportua se Hitleri kishte vetëm një testikul dhe një organ gjenital shumë të vogël.

Edhe doktori Walter C Langer ka studiuar dokumentet dhe thotë se Hitleri ishte koprofiliak- një njeriu që eksitohet nga jashtëqitja.

Kjo praktikë është niveli më i ulët i degradimit, thotë ai.

Ishte pikërisht mbesa e tij, Geli Raubal, që ia plotësonte këtë fantazi të shfrenuar.

Aktorja, Marianne Hoppe

Adolf Hitler dhe Geli Raubal

Adolf Hitleri kur mbesa e tij ishte e vogël

Hitleri gjatë një dreke familjare

Hitleri kur ishte ushtar

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics