5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Dalin foto të reja, Armina dhe Shkëlzeni romancë dhe përkëdhelje në plazh

Dalin foto të reja, Armina dhe Shkëlzeni romancë dhe përkëdhelje në plazh

Armina Mevlani, e cila është duke shijuar edne pushimet, nuk i ka shpetuar kesaj here paparacit ne foto pikante me te dashurin.

Armina dhe Shkëlzeni kanë zgjedhur Dhërmiun për të bërë plazh, ndërkohë që kanë bërë edhe pushime të tjera, kryesisht jashtë Shqipërisë.

Shiko Fotot:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics