Web Analytics
BallinaSHOWBIZDalin fotot e papublikuara të Georgina Rodriguez gjatë adoleshencës, ja si dukej...

Dalin fotot e papublikuara të Georgina Rodriguez gjatë adoleshencës, ja si dukej ajo

Georgina Rodriguez është gjithnjë në qendër.

Së fundmi, disa foto nga adoleshenca e saj janë publikuar në rrjet dhe po bëjnë namin kudo.

Fotot janë realizuar vite më parë, kur Georgina ishte një njeri mjaft i thjeshtë dhe ende nuk ishte njohur me Cristiano Ronaldon.

Në fakt, ndryshime ka në pamjen dhe trupin e saj, ku Georgina ka qenë më e hollë dhe më fëminore në fytyrë.

Për më tepër, shikoni vetë fotot.

Georgina Rodriguez, e cila përpos pasurisë së partnerit të saj, vitet e fundit falë “titullit” gruaja e futbollistit më të njohur në botë, ka bërë që të njihet kudo duke rritur edhe fitimet e saj.

Ndonëse përpiqet që ndihmojë të gjithë, kur bëhet fjalë për familjen e saj Gio nuk është kaq dorëleshuar.

Teksa e motra e saj po vuan nga probleme financiare, ajo nuk i është përgjigjur thirrjes së saj për ndihmë, në një intervistë së fundmi, Patricia, motra e modeles rrëfeu se marrëdhënia e saj me Georginën nuk është aspak e mirë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit