Web Analytics
BallinaSHOWBIZDalin pamjet nga prapaskena e Sunny Hill Festival, kështu përqafoheshin Dua Lipa...

Dalin pamjet nga prapaskena e Sunny Hill Festival, kështu përqafoheshin Dua Lipa dhe J Balvin

“Sunny Hill” ka bërë bujë të madhe gjatë këtyre ditëve jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në arenën ndërkombëtare.

Festivali, që mblodhi bashkë në Kosovë yje nga tregu vendor e ndërkombëtar, pati zhvillime të shumta e performanca të ndryshme.

Në këtë ngjarje të madhe kulturore ka qenë për të performuar edhe Jose Alvaro Osorio Balvin, i njohur për audiencën si J Balvin.

Së fundmi revista e famshme amerikane, Rolling Stone, në faqen e tyre në Instagram ka publikuar fotografi të J Balvin, ku shfaqet përkrah Dua Lipës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit