Web Analytics
BallinaSHOWBIZDalin pamjet / Përplasje mes Bora Zemanit dhe Megi Pojanit në “Dancing...

Dalin pamjet / Përplasje mes Bora Zemanit dhe Megi Pojanit në “Dancing With The Stars”

Një video në ‘TikTok’ po qarkullon teksa shihet Megi Pojani dhe Bora Zemani, duke u shtyer me fjalë.

Ishte një moment kur Megi iu kthye Borës, teksa kjo e fundit po iu rikujtonte anëtarëve komentet negative që i kishin dhënë javën e shkuar Megit.

“Bora a do që të më shajnë? Pse këmbëngul?”, ishte shprehur Megi.

Një tjetër detaj që ngre dyshimet lidhur me marrëdhënien mes Borës dhe Megit, është se ky fragment nuk rezulton në ‘Youtube, por, puntata e shkuar e “DWST” në “YouTube”, nuk ka asnjë pjesë nga komentet e jurisë për konkurrentët./lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit