Web Analytics
BallinaUncategorizedDalin të pathënat edhe të emisionit  “Its my love” 

Dalin të pathënat edhe të emisionit  “Its my love” 

Qëndrim Pllana ka lëshuar ak.uza në adresë të Kreshnik Husajt i cili organizon ‘Its my love’.

Pllana thotë se Kreshnik Husaj bashkë me ekipin e emisionit kanë ushtruar dh.unë  ndaj tij gjatë xhirimeve në Shqipëri.

Përveç kësaj Pllana ka rrëfyer se si është lënë pa para dhe i vetëm Shqipëri, dhe për këtë arsye është dashur që të kërkojë ndihmë nga vëllai i tij për t’u kthyer në Kosovë.

Pllana përveç kësaj ka thënë se në prapaskena të realizimit të “its my love” ka ndodhi shumë të këqija, ai përmend edhe shkuarjen nëpër mo.tele bashkë me konkurrentët.

“Unë kam gabuar që kam shkuar, aty ka mashtrime shumë”, ka thënë Pllana.

Kreshnik Husaj ndërkohë ka dhënë versionin e tij, ku ka treguar se e kanë lënë në mes të autostradës,Husaj pretendon se Pllana ka incizuar anëtarët e “Its my love” derisa kanë qenë duke fjetur në hotel gjatë xhirimeve./Kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit