Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDalina Buzi e thumbon keq për këtë gjë që ka bërë Kiara(Video)

Dalina Buzi e thumbon keq për këtë gjë që ka bërë Kiara(Video)

Nga vajza e ëmbël, e qeshur dhe e dashur për publikun, padyshim që Kiara po kthehet në më pak të preferuarën. Nga gjithçka kemi lexuar për Kiarën, një pseudonim i ri shfaqet kudo “Kiara Llulla”. Kjo sepse moderatorja shihet gjithë kohës duke tymosur cigaren e saj elektronike.

Oborr, kuzhine, dhomë gjumi dhe sallon. Ndaj edhe Dalina Buzi ka bërë një video ku e imiton dhe nga komentet duket se është pritur me shumë të qeshura nga publiku me imitimin e shkelqyeshem.

Fatkeqesisht, gjuha e υrrejtjes në internet nuk ka mbarim dhe pas asaj vajze vërshojnë σfendime dhe mαl kime nga më të ndryshmet. Eshte dakord që në një kontekst televiziv mos pëlqesh sjelljen e dikujt, por Kiara humbi pikë në sytë e publikut pas sjelljes së saj me Luizin.

Askush ndoshta nuk do të kishte thënë asnjë gjysëm fjale nëse Kiara do e kishte larguar Luizin sepse nuk e pëlqen, por ajo që percepton publiku është një Kiarë që nuk e duron dot por nuk e lëshon Luizin pasi e përdor për lojë.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit