Web Analytics
BallinaUncategorizedDallojeni nëse në sfond shfaqet liqeni, apo një mur

Dallojeni nëse në sfond shfaqet liqeni, apo një mur

Është hedhur në internet një fotografi e realizuar diku në Gjermani, që e tregon një tavolinë të gjatë me disa shishe dhe gota sipër saj.

Por, ajo që kërkohet të dihet, është nëse në sfond të saj shfaqet liqeni, apo është thjesht një mur.

Ngjyra e asaj hapësire të rrethuar me gjelbërim, duket sikur ujërat e turbullta.

Ende askush nuk ka mundur të tregojë, se çfarë ka në fund të saj, por komentet nuk kanë munguar.

“Muri nga uji”, ka komentuar dikush me mahi, ndërsa pjesa tjetër janë të bindur se është liqe.

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit