Dan Bizelrian hap konkursin e bukurisë, kush janë tre bukuroshet superseksi

Kompania “Ignite”, e cila është në pronësi të Mbretit të Intagramit Dan Bilzerian, ka zhvilluar së fundmi një konkurs bukurie.

Të veshur me rroba plazhi mjaft provokative, vajzat konkurronin mes njëra-tjetrës për shifrën e 15 mijë dollarëve.

Por vetëm tre ishin bukuroshet fatlume që ia dolën mbanë të fitonin çmimin e madh.

Elena Kamperi, Desiree Schlotz dhe Tiffany Keller arritën që të triumfonin mes qindra vajzave seksi.

Veç çmimit, super “bombat” tashmë do të jenë edhe të preferuarat e Dan Bilzerian, në festat e tij të “çmendura” të orgjive.

Për më shumë ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme: