Web Analytics
BallinaSHOWBIZDani: Afrim Muqiqit nuk i flas kurr, është i vogël për mua...

Dani: Afrim Muqiqit nuk i flas kurr, është i vogël për mua – tensione mes artisteve

Ramadan Krasniqi -Dani eshte nje nga kengetaret me te spikatur dhe me te talentuar te muzikes shqiptare, ai eshte tejet i kerkuar ne ahengje te ndryshme familjare dhe mbremje te ndryshme muzikore ku gjithnje mbush sallat plote.

Këngëtari i mirënjohur nga Peja, e ka humbur bashkëshorten vite më parë dhe nuk është martuar asnjëherë. Ndonëse ishte në moshë të re, Dani nuk ka dashur që në jetën e tij dhe të fëmijëve të tij, ta fusë një grua tjetër.

Ramadan Krasniqi ishte i ftuar n’Kosove show ne emisionin e fundit. Ndersa ne nje moment bisede me moderatorin Dani si duket vendosi te flas per nje hatermbetje me njerin nga emrat e njohur te skenes muzikore shqiptare dhe ka shperthyer keq per kolegun dhe shokun e dikurshem.

“Ai, Afrimi kurr nuk mund te flas me mu perjete , eshte shume i vogel per mu se ka rrejt”, tha Ramadan Krasniqi.Shkaku i prishjes ne mes tyre thuhet te jete nje mbremje muzikore . Deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga Afrim Muqiqi.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit