Web Analytics
BallinaSHOWBIZ‘Dashnija e jetës sime’, Gili uron bashkëshortin e saj me fjalët më...

‘Dashnija e jetës sime’, Gili uron bashkëshortin e saj me fjalët më të ëmbëla

Këngëtarja e njohur Gili, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri.

Kjo pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur shumë shpejt do ta marrë epitetin e gjyshes për herë të parë.

Por, ajo në pamje ende duket si vajzë e re.

E sot, Gili ka uruar bashkëshortin e saj, Ilirin, për ditëlindje me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindja Ilir dashnija e jetës sime”, ka shkruar Gili. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit