Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live‘Dashuri si në përralla”, Luizi merr në krah Kiarën dhe luajnë bashkë...

‘Dashuri si në përralla”, Luizi merr në krah Kiarën dhe luajnë bashkë me njëri-tjetrin

Luizi dhe Kiara po vazhdojnë të jenë ndër banorët me të preferuar për publikun shqiptar ndryshe nga çdo ditë tjetër, e djeshmja ishte ndryshe për Kiarën dhe Luizin sesa ditet e tjera brenda.

Kjo pasi Luizi i dhuroi një puthje në faqë asaj, në kohën kur po flinte, Kiara u zgjua me ‘humor’ ajo dhe Luizi e nisën ditën me lojra të shumta, duke vrapuar në shtëpi. Madje Luizi e mori në krah Kiarën dhe më pas e shtriu në dhomën e gjumit.

Batutat mes tyre ishin të shumta, ndërsa edhe afrimiteti ishte më i madh, pasi kjo është hera e parë që Luizi merr në krah Kiarën ndersa ajo u ndje rehat dhe nga ajo qe pame dukej se nuk e kishte problem.

Ndryshe, Luizi eshte edhe kete jave ne nominim ku kishte me se shumti vota nga banoret per nominim pas tij ishte edhe Maestro dhe Efi ndersa i nominuar do jete edhe banori i ri Xhonatani i cili u denua nga vellau i madh pasi dha sinjale Oltes se cfare po ndodh jashte.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit