Dasma e djalit të Agim Ramadanit, surpriza që i përloti të gjithë mysafirët

Këngëtari Gold Ag, ka publikuar në profilin e tij në facebook një video nga pjesëmarrja në një aheng tek familja e heroit kombëtar, Agim Ramadani.

“Surprizë në dasëm te djali i Agim Ramadanit”, kështu shkruan këngëtari në mbishkrimin e kësaj videoje, ai performon një kolazh me këngë patriotike kushtuar heroit Agim Ramadani dhe luftëtarëve të tjerë për lirinë e Kosovës.

Mbretëron një atmosferë me valle e hare, por nuk mungojnë as lotët dhe emocionet e dasmorëve.

Ndër mysafirët e ftuar, janë edhe bashkëluftëtarët e heroit Agim Ramadani, si Rrustem Berisha, Time Kadriaj etj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)