Web Analytics
BallinaSHOWBIZDasmë në “It’s my home”

Dasmë në “It’s my home”

Mbreme në It’s my home , banorët kanë organizuar dasmë.

Pasi Arditi dhe Shkurta shpalosën ndjenjat për njëri tjetrin, banorët vendosën ti martonin.

Nuk mungoi fustani i bardhë, dhe kostumi i dhëndrit.

Me këngë e valle filluan, dasmën e tyre.

Banorët kanë marr rolet e tyre duke i zëvendësuar familjarët që nuk janë prezentë

Shkurta dhe Arditi duket se po e shijojnë dasmën e tyre nën tingujt e tupanëve.

Ndersa gara brenda po vazhdon me lojera te ndryshme.

Edhe pas kritikave te shumta, ky emision po vazhdon te percjellet./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit