Web Analytics
BallinaDaut Haradinaj te varri i Ibrahim Rugovës

Daut Haradinaj te varri i Ibrahim Rugovës

Ceremoni të shumta janë mbajtur dje në Kosovë me rastin e 14 vjetorit të vdekjes së Ibrahim Rugovës, presidentit historik të saj.

Homazhe tek varri i tij, kanë bërë personalitete të vendit, e qytetarë të shumtë.

Edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka bërë homazhe tek varri i ish-presidentit.

Ai u pa i vetëm, duke nderuar kështu figurën dhe veprën e Rugovës./Indeksonline

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit