Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDea hap për të dytën herë “Kutinë e Pandorës”

Dea hap për të dytën herë “Kutinë e Pandorës”

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Nje prime padyshim me diskutime nga me te ndryshmet del te jete edhe ky i sontmi ndersa Vellau i madh ka vendosour qe Dea Mishel per here te dyte te vendoset para te famshmes Kutis se Pandores.

Dea Mishel ka qënë sot përballë ‘Kutisë së Pandorës’ në dhomën e surprizave.Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë të takonte gjyshen e saj që e priste në oborr.

Por, përveç gjyshes së saj në oborr ndodhej dhe gjyshi i Keisit dhe Armaldos. Ajo duhet të zgjidhte , se kush nga ata do mund të takonte të afërmin e tyre.

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit