Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDea Mishel dërgon në nominim Luizin Kiarën dhe Efin! Njëri nga ta...

Dea Mishel dërgon në nominim Luizin Kiarën dhe Efin! Njëri nga ta do eleminohet sonte

Reality Show i njohur ‘Big Brother VIP Albania’ ka nisur transmetimin e edicionit të dytë më 24 dhjetor të vitit 2022. Pas një suksesi të jashtëzakonshëm që pati vitin e kaluar si duket ekipa e tij ne heshtje ka punuar shumë për një edicion ‘të ndëzur’ që po e ofrojnë kësaj here.

Efekti që ka spëktakli u ndie jo vetëm në Shqipëri, kjo pasi ai përcillet në masë të madhe edhe në Kosovë, madje të Shtunën dhe të Martën kosovarët nuk po dalin nga shtëpia ‘për më të madhin zor’, shkruan InfoKosova

Njejt i tensionuar duket te jete edhe Prime i nates se sontme, ne nje nga lojet Dea Mishel fitoi lojen me qe rast iu dha rasti qe sonte te eleminoj tre persona nga banoret dhe njeri nga ta do dali sonte pas nje votimi nga shikuesit.

E siq edhe pritej Dea nominoi Luizin Kiaren dhe Efi. Kush do dali sonte?./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit