Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDea Mishel 'hakmerret' ndaj Luizit, Efi e eleminuara e dytë / Ja...

Dea Mishel ‘hakmerret’ ndaj Luizit, Efi e eleminuara e dytë / Ja cfarë pritet të ndodhë

Tejet i tensionuar duket te jete Prime i nates se sontme, ne nje nga lojet Dea Mishel fitoi me qe rast iu dha rasti qe sonte te eleminoj tre persona nga banoret dhe njeri nga ta do dali sonte pas nje votimi nga shikuesit.

E siq edhe pritej Dea nominoi Luizin Kiaren dhe Efin. Banorët nuk e morrën vesh deri në momentet kur televotimi u mbyll ndërsa shumë nga ta hamendësuan së Dea kishtë nominuar pikërisht treshen në fjalë.

Efi u eleminua perfundimisht nga shtepia, ndersa Luizi nuk e priti aspak mirë ememinimin e saj, ndërsa tha se tash e tutje do të luaj asi lloji që mos ta kursej aspak Dea Mishelin.

Kujtojme se Efi bileten e saj te kthimit i kishte dhuruar Mikeles dhe e njejta nuk ka mundesi te kteheht serish ne shtepi./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit