Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDea Mishel: Luizi ka frikë nga unë sepse jam...

Dea Mishel: Luizi ka frikë nga unë sepse jam…

Debati mes Deas dhe Luizit mbrëmjen e kaluar, ishte një nga bisedat më të përfoluara ditën e sotme në shtëpi, duke folur me Oltën dhe grupin e saj, Dea u shpreh se Luizi ka frikë prej saj.

Kjo sepse sipas saj e tremb fakti që ajo nuk del nga vetja, sipas Deas, Luizi e humbi komplet mbrëmë, kur pa që ajo ishte shumë e ftohtë dhe nuk reagoi fare pas thumbimeve qe i beri.

Ajo shtoi se Luizi thjesht përpiqet t’i nxjerrë njerzit nga vetja dhe se ai nuk ka më aleanca brenda shtëpisë. Banorët diskutuan edhe për Diolën. Sipas Oltës, ajo është tërhequr komplet nga loja dhe se në fillim ka qenë shumë aktive.

Ndryshe, Diola nuk pajtohej me mendimin  e Oltes pasi sipas saj eshte perfshire dhe ajo ka ardhur qe te tregoj veten e saj ndaj dhe ato po e ben i pelqeu apo jo dikujt tjeter brenda kesaj shtepie.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit