Web Analytics

Dea Mishel mahnit ndjekësit me foto të reja: N’fokus të pasmet

Dea Mishel, një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale, vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj të fundit.

Ajo është shumë aktive në platformat sociale, duke ndarë momente nga jeta e saj e përditshme dhe ngjarjet ku merr pjesë.

Së fundmi, Dea ishte prezente në një festë glamuroze, ku vendosi të befasojë ndjekësit me disa imazhe të reja mahnitëse.

E veshur me një fustan vezullues dhe provokativ, ajo arriti të kapë vëmendjen e të gjithëve.

Fustani, që shkëlqente nën dritat e festës, theksonte format e saj trupore të shkëlqyera, duke bërë që Dea të duket mbresëlënëse dhe elegante, shkruan InfoKosova.

Në Instastory, bukuroshja ka postuar një foto ku fokusi është te të pasmet e saj. Ky detaj ka bërë që ndjekësit të shprehin admirim për format e saj trupore që janë në top formë.

Kjo nuk është hera e parë që Dea Mishel tërheq vëmendjen me pamjen e saj, por këto imazhe të fundit tregojnë edhe një herë se ajo di si të bëjë një deklaratë të fuqishme me stilin e saj.

Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve kanë vërshuar në postimet e saj, duke i dhënë asaj më shumë besim dhe motivim për të vazhduar të ndajë momente të tilla.

Dea Mishel vazhdon të jetë një figurë inspiruese për shumë vajza dhe gra që ndjekin rrugën e saj në rrjetet sociale, duke treguar se vetëbesimi dhe stili unik janë çelësi i suksesit./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika