Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaDebat i ‘nxehtë’ në BBVK: Vedati e quan Julin komandate të Dubait

Debat i ‘nxehtë’ në BBVK: Vedati e quan Julin komandate të Dubait

Eskalon debati, Vedati e quan Julin komandate të Dubait. Ka eskaluar darka e të nominuarve. Në debat mes Julianës dhe Vedatit, është rikthyer tema e luftës.

Juliana i ka qëndruar deklaratës së mëhershme që Vedati është dashur të luftojë dhe jo të ikë në kampe refugjatësh gjatë luftës.

Në diskutim shumë të nxehtë, Vedati e ka quajtur Julianën “komandate të Dubait” duke iu referuar stilit të shtrenjtë të jetesës që bën.

Juliana është ndjerë e ofenduar nga ky epitet teksa në mbrojtje të saj ka dalë edhe Melisa, ndryshe ka mbetur edhe pak kohe deri ne perfundim te ketij spektakli dhe gara sa po vjen e ngushtohet.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit