Web Analytics

Debatet e forta, ç’po ndodh mes dy ish banoreve me te perfolura të BBVA 3

Ilnisa dhe Erjola ishin dy nga banoret e këtoj sezoni të “Big Brother VIP Albania”.

Megjithatë raportet mes tyre nuk ishin aspak mirë gjatë qëndrimit në shtëpi, duke patur shpesh debate me tone të larta.

Madje Erjola i kishte pergatitur “hallven e vdekjes” Ilnisises.

Por duket vajzat i kanë lënë pas inatet pas eksperiencës në reality show.

Në “Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

Nga rubrika