Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDel video ku fituesi i Big Brother në Kanada veproi njejtë si...

Del video ku fituesi i Big Brother në Kanada veproi njejtë si Luizi me Armaldon e Kristin në tualet 

Të marten në shtëpinë e Big Brother Vip Albania Vip erdhi një zarf i zi. Urdhri ishte që zarfi nuk mund të hapes deri në prime që ishte po atë natë dhe banorët duhej të prisnin për disa orë për të parë se cfarë ishte njoftimi në zarfin e zi e qe te gjithe ishin ne stres per te mesuar se cfare gabimi kishin bere.

Tashmë banorët janë mësuar se kur zarfi është me ngjyrë të zezë do të presin lajme të këqije, duke përfshirë dënime e deri në përjashtim përfundimisht nga spektakli varësisht nga shkeljet e rregullave që ata kanë bërë, shkruan InfoKosova.

Megjithëse si e pa zarfin olta tha se është për të dhe Qetsorin pasi ata kanë folur për nominime edhe këtë e besuan shumë prej tyre, por në prime u befasuan të gjithë kur dëgjuan njoftimin nga Arbana se zarfi ishte për Luizin, Armaldon dhe Kristin të cilët i dërguan automatikisht në nominin për të shtunën e që u hap televotimi menjëherë pasi morën njoftimin për këtë ku do te shohim se kush do te ler shtepine te shtunen.

Pasi e morën njoftimin Luizi tha se e ka bërë me qëllim këtë duke shkuar per të hyrë në tualet kur ishin Kristi dhe më pas edhe Armaldo për të nxjerr të tre në nominim pasi po ta bentë me vetëm një person mund të eleminoheshin përfundimisht nga shtëpia. Thuajse asnjë nga banorët nuk e besuan Luizin duke thënë se po r bën vetëm për të fituar pikë pasi nuk e ka pritur as ai vetë, por në darkë ai u tregoi se është inspiruar nga fituesi kanadez i Big Brother që e bëri të njejten gjë.

Pasi ai ua tregoi këtë banorëve ata e besuan duke i lidhur edhe me detaje të tjera por, për këtë reagoi edhe vete fituesi që e ka përmendur Luizi, Kevin Jacobs i cili ka publikuar videon duke thënë se me siguri ky është momenti nga ku është inspiruar Luizi derisa ka thënë fjalët më të mira për të dhe tha se është lojëtar i fortë dhe do ta fitoj.

Kjo video u shpërnda në masë të madhe në rrjetet sociale sidomos në TikTok që po bëhet virale nga fansat e Luizit duke e cilëzuar si strateg të madh që ka shikuar shumë edicione të Big Brother si në Kanada dhe në Angli por edhe vendeve të tjera ku sigurisht ka kombinuar pikat më të mira të secilit duke i përdorur për lojën e tij./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit