Demi del në Los Angeles gjysëmlauriq, “çmend” amerikanët

Modelja britanike është parë tepër e nx.ehtë sot në rrugët e Los Angelesit.

Ajo edhe një herë ka treguar ase.te.t e saj të kolme.

Demi Rose vazhdon që të bom. bar.dojë me imazhe se.ksi në profilin e saj në Instagram.

Bukuroshja e kolme britanike është që disa javë në Los Angeles të Amerikës ku edhe ka realizuar disa kontrata të reja për reklama.

E këtë ajo është duke e bërë në mënyrën më të mirë të mundshme dhe imazhet e saj e tregojnë atë. /GazetaExpress/