Bukuroshja Demi Lovato ka ndryshuar komplet pamjen e saj.

Ajo po duket një femër krejt tjetër me pamjen e re.

Aktorja e famshme amerikane, Demi Lovato ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe modelin.

27 vjeçare ka befasuar për ndryshimin e radhë për të cilin tregoi nëpërmjet një fotografie të postuar në Instastory.

“Në rast se disa prej jush kanë harruar.

Po!

Flokë të gjelbra”, ka shkruar Demi sipër fotos së publikuar.

Kujtojmë që Demi njihet për guximin e saj që ka në ndryshim e ‘look’-ut pasi kjo nuk është hera e parë që ajo eksperimenton me pamjen.