Demi mahnit me foto, përsëri përvëluese

Demi duket se nuk di të ndalet kur është fjala për të ndarë me ndjekësit e saj foto përvëluese në median sociale dhe duket se përherë e veshur në rroba plazhi dhe me forma vërtet të zjarrta fizike.

Në “Instagramin” e saj nuk mungojnë asnjë moment fotot me rroba plazhi shumë të vogla, që duket se do i tregojnë më shumë seç duhet dhe madje duket se këtë bukuroshja e bën edhe për të pro.vokuar.

24 vjeçarja britanike ka publikuar së fundmi disa foto ku shfaqet me një palë rroba plazhi mikroskopike dhe menjëherë kanë reaguar ndjekësit e saj.

“Duke shijuar ditën time”, shkruan modelja e njohur krahas pozave që si gjithmonë kanë marrë me mijëra pëlqime.