-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ Demi Rose provokon edhe kësaj here

Demi Rose provokon edhe kësaj here

Ajo njoftoj adhuruesit e saj që nisur pushimet në Tajland përmes fotografive joshëse.

Ndërsa tregoj se shumë të tilla do të shohim edhe në ditët në vazhdim.

Demi Rose nuk heziton asnjëherë t’i tregoj pikat e saj të forta madje këtë e bëjë çdo herë.

Modelja joshëse kësaj radhe erdhi tërësisht e zhveshur duke nxitur imagjinatën me pozën provokuese para mbi 11 milionë ndjekësit e saj.

Shiko Fotot:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics