Web Analytics
BallinaSHOWBIZDemi Rose shfaq linjat e saj bombastike, kaq joshëse duket

Demi Rose shfaq linjat e saj bombastike, kaq joshëse duket

Demi Rose tregoi figurën e saj joshese në një seri fotosh në Palm Springs, gjatë fundjavës së dytë të festivalit Coachella.

Ylli 27-vjeç ishte duke marrë pjesë në fundjavën e Zeuphoria të SHEIN, teksa pozonte para një pishine të madhe luksoze.

Ajo kishte veshur rroba të stilit futurist, me detaje diamante argjendi, mbi kostumin e saj ishte një korse me bel me temina ari dhe argjendi dhe diamante që zbukuronin figurën e saj.

Ajo kishte veshur pantallona të ngushta të zeza Chanel me logon e firmës së shtëpisë së modës, me një palë çizme bardh e zi, me gjatësi deri te gjuri dhe dukej tejet bukur dhe joshese.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit