Demi Rose tregon dekoltenë e bujshme në të ftohtë

Modelja Demi Rose poston imazhe nu.do në mediat sociale çdo ditë.

Shpesh ndan imazhe nga plazhi dhe shmang dimrin duke shkuar në vende të ngrohta.

Por, së fundi ajo ndërroi zakonin dhe shkoi për t’u çlodhur në male.

Ajo gjithashtu u tha fansave se po ndihej e qetë në një ambient të mrekullueshëm.

Postimi i saj ngj.alli mjaft reagimin nga admiruesit e saj të zja.rr.të, duke mbledhur më shumë se 182,000 pëlqime dhe afro 1.100 komente në dy orët e para të shkuarjes live.