Demi Rose vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e saj

Modelja e njohur britanike, Demi Rose, jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më ‘hot’ në botë.

Me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale, ajo vazhdimisht merr vëmendjen e miliona ndjekësve të saj si dhe të mediave rozë.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e saj të fundit, ku ka vënë në pah lin.jat e saj perfekte tru.pore.

Kujtojmë që Demi ndiqet në llogarinë e saj në Instagram nga afër 14 milionë ndjekës. /IndeksOnline/