Demi Rose vjen me paraqitje mjaft sensitive në foton e fundit

Ajo është ndër bukuroshet që anembanë botës dhe njihet për linjat sensitive.

Por, Demi edhe njëherë ka treguar se di të merr vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram.

Kështu ka bërë edhe në disa foto të ndara në rrjetin social Instagram, ndërsa mahniti me dukjen e saj.

Foto që ajo bëri para kamerës u komentua mjaft shumë, ku reklamoi linjat.

Ajo së fundmi është bërë edhe ambasadore e disa brendeve të njohura, sikurse “PrettyLittleThing”.