Deputetet ‘binjake’ të Kuvendit të Kosovës!

Në këtë kohë fushate, deputetet kosovare po shprehin përkrahje për bashkëpartiaket.

Edhe Adriana kohë pas kohe publikon imazhe me miqtë, teksa shprehet shumë e afërt me ta.

Krahas kësaj, edhe ndryshimi i shumë komentuar i Adriana Matoshit ka bërë që të ngjasoj shumë me Mimozën, duke prerë flokët njësoj.

Në një postim të publikuar në Instastory ato duken si të ishin binjake.

‘Njo dhe e vetmja për Gjakovën” shkroi ajo krahas imazhit./Indeksonline/