Deputetet e VV-së me Vjosa Osmanin: Na priftë e mbara

Deputetet i gëzohen marrëveshjes.

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Kollçaku-Mulhaxha, ka postuar një foto së bashku me nënkryetaren e Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmani si dhe me deputeten tjetër të VV-së Albulena Haxhiu.

“Na priftë e mbara”- ka shkruar ajo.

Sot Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë arritur marrëveshjen për bashkëqeverisje.