Web Analytics
BallinaDeputeti i LVV’së thotë se pesë persona kanë vdekur nga koronavirusi në...

Deputeti i LVV’së thotë se pesë persona kanë vdekur nga koronavirusi në Gjakovë për dy orë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Agon Batusha ka shkruar se pesë persona kanë vde.kur nga koronavirusi në spitalin e Gjakovës për dy orë.

Batusha ka shkruar në Facebook se situata me koronavirusin është jashtë çdo kontrolli.

“5 vde.kje nga COVID-19 brenda dy orësh në Spitalin e Gjakovës.

Situata është jashtë çdo kontrolli”, ka thënë ai.

Deputeti i LVV’së ka bërë thirrje që të shman.gin daljet e panevojshme.

“Ruajeni veten aman!

Shmangni daljet e panevojshme, mbani maskën në çdo moment dhe mbani higjienën personale.

Kjo qeveri është pajtuar me vde.kjen”, ka thënë ai./Express/

https://www.facebook.com/abatusha/posts/3364605303557889

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit