Deputetja Adriana Matoshi ka një kërkesë të çuditshme për Zotin

Deputetja kosovare Adriana Matoshi, ka publikuar një fotografi në Instastory.

Në mbishkrimin e fotografisë, Matoshi ka një kërkesë interesante për Zotin.

Në foton e publikuar, ajo ka përdorur një filtër në Instagram, dhe do donte që ashtu si në foto, ta shohin të gjithë.

“O Zot boni syte e njerzve me kete filter kur me kqyrin mu! Amin”, ka shkruar Matoshi.