Deputetja Duba Balje ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

Deputetja Duda Balje erdhi me disa fotograf unike.

E rregulluar deri në detajin e fundit si se kemi parë asnjëherë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi duket veshur me një fustan të bardhë e mjaft elegant.

Por përpos veshjes vëmendje merrë bukuria dhe format perfekte të saj./InfoKosova/