Deputetja Duda Balje e tepron me photoshop, nuk njihet në foton e fundit

Duda Balje është deputetja më e komentuar në mediat rozë, në veçanti për pamjen e saj.

Jo rrallë herë Duda ka qenë në qendër të vëmendje dukes u përfolur për linjat fantastike trupore që posedon, të cilat e kanë bërë të cilësohet si deputetja më seksi në parlament.

Ajo shpesh është përfolur se gjoja ka bërë ndërhyrje në fytyrë, të cilat deputetja nuk i ka pranuar.

Derisa në imazhin e fundit që ka postuar Duda duket krejt tjetër person për shkak të photoshopit të tepruar.

Ndryshe, Duda është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve./Lajmi