Deputetja e VV-së pozon me këmbë të hapura

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi po vazhdon të pozojë si aktore në faqen e saj të Instagramit.

Aktorja vazhdimisht përfolët nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika, Keith Groeneveld.

Në fotot e fundit, deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi është mbi një tavolinë derisa ka hapur këmbët.

Megjithate po duke e zjarrtë.