Deputetja tregon pse e zuri gjumi në Kuvend, reagimi i saj tregon se ende s’është kthjellur

Adriana Matoshi është parë sot në gjumë, gjersa po mbahej seanca e Kuvendit të Kosovës. Indeksonline ka publikuar foto nga kotja e saj, gjersa po debatohej në parlament.

Por, Sasan duket se e ka “vr.arë” kjo foto reale, sakaq reagimi i saj është bërë sikur të ishte ende në gjumë dhe krejt e pakthjellur.

E paarsyeshme dhe fort qesharake, Matoshi ka bërë dy reagime.

Në të parin reagim thotë se e zuri gjumi nga fjalimet e opozitës, Sasa s’është ndalur me kaq ngase ka vazhduar me ironinë, kinse publikimi i fotot së saj është bërë për klikime të portaleve./Indeksonline/